Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO SKLEPU

 

1.     POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Wszystkie złożone przez Państwa zamówienia zostaną przez nas potwierdzone przed dostawą: drogą elektroniczną lub telefonicznie. W przypadku chwilowego braku asortymentu w naszym magazynie, skontaktujemy się z Państwem. Mogą Państwo wtedy zdecydować, czy chcą poczekać na realizację zamówienia w całości, czy też wolą otrzymywać zamówione towary w dostępnych partiach.

 

2.      TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Sprzedający zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

Czas dostawy, liczony jest od momentu potwierdzenia dostępności produktu na magazynie, wynosi  do 6 dni roboczych od momentu nadania przesyłki.

W przypadku mebli, czas dostawy może wynieść od 3 do 5 tygodni.

 

3.     WARUNKI PŁATNOŚCI I FAKTUROWANIE

Placówkom oświatowym udzielamy 14-dniowego terminu płatności. Zamówienia pozostałych Klientów realizujemy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto. FAKTURA VAT zostanie dołączona do paczki lub zostanie wysłana drogą elektroniczną.

 

 

W przypadku zamówienia większej ilości produktów za przesyłkę płacą Państwo tylko raz.

 Z uwagi na fakt, iż siedziba naszej firmy znajduje się w województwie mazowieckim, chcieliśmy Państwa poinformować, że tylko meble z województwa mazowieckiego, podlaskiego będą wysyłane za darmo. Do zamówień mebli z innych województw, doliczany będzie koszt transportu (2,50 zł za km, usługa liczona w obie strony).

 

5.       ODBIÓR PACZKI

Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby sklepu www.stylowaszkola.redcart.pl

 

 

6.       ZAMÓWIENIA WYPRODUKOWANE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Niektóre produkty spośród naszej oferty są produkowane na indywidualne zamówienie, są to między innymi meble czy też tablice. Dlatego w przypadku wyżej wymienionego asortymentu obowiązują następujące warunki:

  • zamówienia będą pisemnie potwierdzane przez Sprzedającego i wymagają zwrotnej pisemnej akceptacji przez Kupującego,
  • zwroty dostarczone zgodnie ze specyfikacją na potwierdzeniu zamówienia zaakceptowanym przez Kupującego, nie będą przyjmowane.
  • zakupione meble nie podlegają reklamacji i wymianie z powodu, np.: złego doboru kolorystyki mebli, błędnego wymierzenia miejsca na meble, itp. 

 

7.  REKLAMACJE I ZWROTY

Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (dotyczy zabawek ). Zwrotu można dokonać tylko w oryginalnym opakowaniu, jeżeli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrot należnej kwoty za zwrócony nam towar prześlemy przelewem na podane nam konto w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia zwrotu. Nie zwracamy kosztów poniesionych przez Państwa w związku z realizacją zamówienia. Nie płacimy także za koszty dostawy zwracanej nam paczki.

*  PRZYJĘCIE PRZESYŁKI BEZ ZASTRZEŻEŃ POWODUJE WYGAŚNIĘCIE ROSZCZEŃ Z TYTUŁU USZKODZENIA TOWARU.

 

* Z uwagi na fakt, iż siedziba naszej firmy znajduje się w województwie mazowieckim, chcieliśmy Państwa poinformować, że tylko meble z województwa mazowieckiego, podlaskiego będą wysyłane za darmo. Do zamówień mebli z innych województw, doliczany będzie koszt transportu (2,50 zł za km, usługa liczona w obie strony).

 

Pozostałe produkty będą wysyłane pocztą polską po wcześniejszej przedpłacie na konto.

 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?