Model: 3290.00

Huśtawka podwójna

Zależy Ci na tym, aby sprawić swojemu dziecku radość i zamontować przydomową huśtawkę?

Jeśli tak, idealnie będzie nadawała się do tego oferowana przez nas huśtawka podwójna.

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości zestaw, który zawiera metalową konstrukcję do huśtawki podwójnej wraz z mocowaniem do siedziska (same siedziska nie wchodzą w skład zestawu).

Tego typu huśtawka podwójna równie dobrze może być wykorzystywana na prywatnych posesjach, jak i na publicznych placach zabaw.

Będzie stanowiła świetną rozrywkę dla dzieci, zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych zapewniając im godziny dobrej zabawy.

Zestaw zawiera Siedzisko gumowe, siedzisko kubełkowe.

Opis:
W komplecie zestaw zawiesi.
Materiał:
Konstrukcja nogi - rura fi 100 mm; konstrukcja górnej belki - profil 80x80x2850mm; zawiesie geomet MHL02 x 4 sztuki.
System ochronny:
Podkład cynkowy + malowanie proszkowe
Przeznaczenie:
Publiczny/miejski plac zabaw
Zgodność z normą:
PN-EN 1176-1:2017-12, PN-EN 1176-2+AC:2020-01
Typ urządzenia:
Huśtawki

Siedzisko kubełkowe na plac zabaw

siedzisko kubełkowe

Siedzisko gumowe na plac zabaw

siedzisko gumowe