Model: 1055.00

Krzesło szkolne Olek

Krzesło szkolne OLEK to najpopularniejszy model, który występuje w trzech rozmiarach: 3,4, 5 oraz 6 co pozwala na zakup jednego typu asortymentu do pomieszczeń przewidzianych dla dzieci w różnym wieku.

Specjalnie opracowana konstrukcja ramy posiada dodatkowe wzmocnienia pomiędzy nogami gwarantując większą stabilność i bezpieczeństwo.

Siedzisko i oparcie zostały wykonane ze sklejki bukowej umożliwiającej łatwe czyszczenie i utrzymanie krzesła w czystości.

Najważniejsze atuty:

• Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki o grubości 9 mm
  • Dodatkowe wzmocnienie pomiędzy nogami zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania
  • Dostępne w 2 uniwersalnych kolorach
  • Model dostępny od ręki w naszym magazynie

Warto wiedzieć….

Nasze stoły i krzesła posiadają zaoblone rogi, dzięki temu są bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo spełniają one rygorystyczne normy:

PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

Krzesło posiada certyfikat dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

Wymiary zgodne z zasadami doboru
stanowiska pracy ucznia i normy
PN-EN 1729-1:2016; PN-EN 1729-2+A1 : 2016

tabela doboru wysokości stanowiska ucznia