Ławka szkolna Agatka regulowana 1-osobowa

Szerokość 50 cm
Długość 70 cm

AGATKA to regulowana ławka szkolna, która pozwala dostosować wysokość blatu do wzrostu ucznia nawet w trakcie roku szkolnego.

Blat ławki został wykonany z płyty laminowanej, z zaoblonymi rogami. Stelaż posiada możliwość regulacji tak aby dopasować wysokość do wieku dziecka.

Ławki szkolne regulowane AGATKA dostępne są w dwóch rozmiarach: 2-5 lub 4-6, co pozwala na zakup jednakowego asortymentu do pomieszczeń przewidzianych dla różnych grup wiekowych.

Dodatkowym atutem ławek AGATKA jest możliwość stworzenia kompletu z krzesłami JACEK, które oferujemy Państwu w takich samych rozmiarach i kolorach.

Najważniejsze atuty:

• Blat wykonany z płyty laminowanej z zaoblonymi rogami
  • Ławka posiada otwory pokazujące aktualnie ustawioną wysokość
  • Dostępne w 4 uniwersalnych kolorach
  • Model dostępny od ręki w naszym magazynie

Warto wiedzieć….

Nasze stoły i krzesła posiadają zaoblone rogi, dzięki temu są bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo spełniają one rygorystyczne normy:

PN-EN 1729-1:2016, PN-EN 1729-2+A1:2016, PN-F-06009:2001

• Stoły posiadają certyfikat dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

Wymiary zgodne z zasadami doboru
stanowiska pracy ucznia i normy
PN-EN 1729-1:2016; PN-EN 1729-2+A1 : 2016

tabela doboru wysokości stanowiska ucznia