Realizacja zamówienia: 3 dni

POCHODZENIE I PRODUKCJA ŻYWNOŚCI cz.I

Nr katalogu 203   Nr MENiS */*   Cena 373.92 zł

Mleko, pieczywo i miód

Środek dydaktyczny przeznaczony jest do wykorzystania na zajęciach dydaktyczno - wychowawczych w edukacji przedszkolnej i na lekcjach w klasach I - III kształcenia zintegrowanego. Prezentowany środek dydaktyczny zgodny jest z wymaganiami programowymi wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego. Stanowi pomoc w realizacji treści z zakresu edukacji polonistycznej, środowiskowej, przyrodniczej, technicznej. Stwarza nauczycielowi możliwości swobodnego wykorzystania na zajęciach i lekcjach szkolnych. Na prezentowaną pomoc dydaktyczną składają się zestawy trzech historyjek obrazkowych,prezentujących tematykę pochodzenia i produkcji mleka, pieczywa i miodu. Historyjki namalowane są na planszach formatu B3, w sposób trafiający do wyobraźni dziecka w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym. Obrazki są czytelne, bogato ilustrowane i kolorowe, posiadająrzepy, które dają nauczycielowi możliwość przyczepiania odpowiednich napisów (wyrazów tematycznych) do globalnego czytania przez dzieci. Zastosowanie historyjek obrazkowych rozwija myślenie, procesy poznawcze i działa na wyobraźnię dziecka.

Pakiet edukacyjny zawiera:

• 17 plansz,

• 34 kart B-3,

• 319 elementów ruchomych,

• Plansze oprawione są w listwy z zawieszką,

• Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej,

• Poradnik metodyczny

Tematy plansz:

Część A Mleko:

• A1 Krowy na pastwisku,

• A2 W udojni,

• A3 Droga do mleczarni,

• A4 W mleczarni,

• A5 W sklepie,

• A6 Spożywanie posiłku (produkty mleczarskie)

Część B Pieczywo:

• B1 Sianie ziarna,

• B2 Żniwa.

• B3 W młynie,

• B4 W piekarni,

• B5 W sklepie,

• B6 Spożywanie posiłku (pieczywo)

Część C Miód:

• C1 Łą­ka,

• C2 Pa­sie­ka,

• C3 Ro­dza­je mio­du,

• C4 W skle­pie,

• C5 Spożywanie posiłku (miód)

STYLOWA  SZKOŁA

Zadzwoń:  796 064 922

Napisz  biuro@stylowaszkola.pl

Życzymy udanych zakupów !!!

Stylowa Szkoła