Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lata
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN

ROBIMY ZAPASY NA ZIMĘ

Nr katalogu 255   Nr MENiS */* Cena 258,30 zł

Pomoc może być wykorzystana jako całość jak i poszczególne obrazy oddzielnie, przy zastosowaniu np. półki jako wyposażenie kącika przyrody w okresie jesienno-zimowym można też korzystać z niej wybiórczo przy realizacji poszczególnych zagadnień wynikających z treści programu. Celem głównym w/w pomocy jest zapoznanie dzieci ze sposobami przygotowania domostw do zimy.

Komplet składa się z trzech tematycznych zestawów.

- zapasy na zimę z działki: 
Składa się z trzech dużych ilustracji przedstawiających zbieranie warzyw na działce, zwożenie plonów z działki do domu, półki w piwnicy z umieszczonymi płodami z działki, akcesoria na półkach są przypinane na rzepy, co pozwala dzieciom na samodzielne ustawianie słoików, umieszczanie płodów w worku, itp.

- zapasy na zimę z sadu: 
Składa się z trzech dużych ilustracji przedstawiających zbieranie owoców w sadzie, prace
w kuchni przy wekowaniu owoców, półki w piwnicy z umieszczonymi słojami, butelkami, akcesoria przypinane są na rzepy, co pozwala dzieciom na samodzielne działanie, umieszczanie zbiorów z sadu na półkach.

- zapasy na zimę z lasu: 
Składa się trzech dużych ilustracji, przedstawiających zbieranie grzybów, zrywanie orzechów, czyszczenie grzybów, wieszanie ich na nitkach do suszenia, półki w piwnicy z umieszczonymi słojami, suszonymi grzybami, akcesoria przypinane są na rzepy, co pozwala dzieciom na samodzielne działanie.

W skład kompletu wchodzi 10 kartek (format B2).

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...