Model: 3023.07

Huśtawka bocianie gniazdo z tworzywa

Przedstawiamy oryginalną huśtawkę bocianie gniazdo odpowiednią na przedszkolne i ogólnodostępne place zabaw, jak również do prywatnych stref rekreacyjnych w przydomowych ogrodach.

Obszerne siedzisko pozwala na użytkowanie przez nawet kilkoro dzieci naraz.

Słupy huśtawki wykonane są ze stali nierdzewnej, belka zaś ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo, co dodatkowo chroni ją przed korozją.

Siedzisko wykonane z tworzywa LLDPE.

Słupy o przekroju okrągłym Fi 114*2,5 mm, belka pozioma o przekroju 80x60x4 mm, siedzisko o średnicy 115 cm.

Wszelkie elementy łączące tj. śruby, zawiesia, łańcuchy wykonane zostały ze stali nierdzewnej.

Huśtawka bocianie gniazdo oferuje więcej możliwości zabawy niż model z klasycznym siedziskiem. Sprzyja rozwojowi koordynacji ruchowej.

Elementy wykończeniowe placu mogą różnić się od przedstawionych na wizualizacji.

Kolorystyka konstrukcji sprzętu: srebrny, zielony. Przedział wiekowy: 5-14.