Wczytuję dane...
Model: 2001.14
Gwarancja: 2 lata
Koszt wysyłki od: 300.00 PLN
 • Zestaw mebli Primo 33 na nóżkach
 • o długości ok. 3,8 m i składający się z następujących mebli:
 • * Od lewej: Primo 305 Wymiar (W x S x G) 1890 x 940 x 450 mm. Wykonana z płyty laminowanej 18 mm. Fronty szafy z płyty kolorowej lub w kolorze korpusu - kolor do wyboru. W górnej szafce 2 przestrzenie, na środku otwarta półka, na dole 8 pojemnych szuflad. Górna szafka zamykana na zamek z dwoma kluczami. Istnieje możliwość zamontowania zamków z system klucza MASTER. O szczegóły pytaj handlowców. Metalowe uchwyty. Szafa posiada metalowe nóżki z zatyczkami do regulacji poziomu.

  * Primo 306 Wymiar (W x S x G) 900x940x450 mm. Wykonana z płyty laminowanej 18 mm. Fronty szafy z płyty kolorowej lub w kolorze korpus - kolor do wyboru. Szafka posiada 3 zamykane drzwiami szerokie półki. Zamykana na zamek z dwoma kluczami. Istnieje możliwość zamontowania zamków z system klucza MASTER. O szczegóły pytaj handlowców. Metalowe uchwyty. Szafka posiada metalowe nóżki z zatyczkami do regulacji poziomu.

  * Primo 303 x 2 Wymiar (W x S x G) 900 x 940 x 450 mm. Wykonany z płyty laminowanej 18 mm. Kolor korpusu do wyboru. Regał posiada 3 szerokie półki. Szafka posiada metalowe nóżki z zatyczkami do regulacji poziomu.

  * Primo 307 x 2 + 2 kpl. drzwi Półka wisząca z drzwiczkami. Wymiar (W x S x G) 400 x 940 x 350 mm. Wykonana z płyty laminowanej 18 mm. Kolor korpusu i frontów do wyboru. Posiada 2 szerokie półki zamykane drzwiami. Zamykana na zamek z dwoma kluczami. Istnieje możliwość zamontowania zamków z system klucza MASTER. O szczegóły pytaj handlowców. Metalowe uchwyty.

    Dodatkowo wykupiony montaż nie zawiera zawieszenia szafek na ścianie.

  Szafki posiadają certyfikat dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

   

  Kolorystyka zestawu widocznego na zdjęciu : korpus buk / kolor frontów popiel.

   

  Istnieje możliwość wyboru kolorystyki wg indywidualnego zapotrzebowania, w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

  Wzornik płyty meblowej

Wzornik płyty meblowej 2

Głębokość

 • 400 mm: 

  cały zestaw szafek

Wysokość

 • 1850 mm: 

  cały zestaw szafek

Szerokość

 • 3600 mm: 

  cały zestaw szafek

Kolor korpusu

 • szary: 

  cały zestaw szafek

Kolor frontów

 • kolorowe jak na projekcie: 

  cały zestaw szafek

Polecamy