-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Stylowa Szkoła
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Plac zabaw OCEAN 3
Opis produktu:
Nowoczesny i solidny plac zabaw Ocean 3 przeznaczony dla dzieci w wieku 3–12 lat.
Zestaw wyróżnia się estetyką wykonania, ciekawymi modułami z kolorowego tworzywa LLDPE oraz wyjątkową trwałością konstrukcji stalowej. Doskonale sprawdzi się na terenach szkolnych, w parkach, hotelach i przestrzeniach publicznych.
Konstrukcja i materiały:
-
Słupy nośne: stal ocynkowana ogniowo, Ø 114 mm, malowana proszkowo.
-
Platformy: 116 × 116 × 9 cm, stalowe, pokryte powłoką PVC o właściwościach antypoślizgowych.
-
Schody i barierki: stal galwanizowana, malowana proszkowo w kolorach odpornych na UV.
-
Ślizgi i elementy ozdobne: wysokiej jakości LLDPE, odporny na pęknięcia, promieniowanie UV i zmiany temperatury.
-
Połączenia i śruby: stal nierdzewna SS304, zabezpieczona przed korozją.
Strefa bezpieczeństwa:
Zgodnie z normą PN-EN 1176-1:2017-12, zaleca się wyznaczenie strefy bezpieczeństwa o promieniu minimum 2 m wokół całego zestawu.
Wymiary zestawu:
-
Długość: 850 cm
-
Szerokość: 430 cm
-
Wysokość: 390 cm
Zastosowanie:
Place zabaw przy szkołach i przedszkolach, parki miejskie, osiedla, hotele, ośrodki wypoczynkowe i centra handlowe.
Dodatkowe informacje:
-
Możliwość personalizacji kolorystyki elementów metalowych i plastikowych.
-
Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty zgodności z PN-EN 1176.
-
Gwarancja: 24 miesiące.
-
Transport i montaż – do indywidualnego ustalenia
Zalety:
✔ Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne
✔ Elementy antypoślizgowe i bezpieczne dla dzieci
✔ Trwałość na lata – inwestycja dla wielu pokoleń