Wczytuję dane...
WARUNKI ZAKUPU TOWARÓW, CZAS REALIZACJI

POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Wszystkie złożone przez Państwa zamówienia zostaną przez nas potwierdzone przed dostawą: drogą elektroniczną lub telefonicznie. W przypadku chwilowego braku asortymentu w naszym magazynie, skontaktujemy się z Państwem. Mogą Państwo wtedy zdecydować, czy chcą poczekać na realizację zamówienia w całości, czy też wolą otrzymywać zamówione towary w dostępnych partiach.

 

DOSTAWA I ODBIÓR TOWARU

1.    Klient zobowiązany jest do upewnienia się czy wybrany przez niego produkt jest dostępny w magazynie sklepu.

Należy w takim wypadku wysłać do nas maila bądź zadzwonić pod numer:  662 041 118 lub 796 064 922

My postaramy jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa pytanie i podać przybliżony termin dostawy produktu. 

2.      Sprzedający zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

3.      Dostawa do szkół i przedszkoli odbywa się osobiście przez firmę STYLOWA SZKOŁA. W innych przypadkach odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

4.      Czas dostawy, liczony od momentu potwierdzenia dostępności produktu na magazynie, wynosi do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki.

6.      W przypadku dostarczania towaru przez firmę STYLOWA SZKOŁA termin i godzina dostawy są ustalane indywidualnie.

7.      Paczki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. 

8.      Nie dostarczamy towaru w Niedziele i Święta.

9.  Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Jeżeli uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera należy skontaktować się ze sklepem.  Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby sklepu www.sklep.stylowaszkola.pl

10.  Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny.

11.   Zakupione meble nie podlegają reklamacji i wymianie z powodu, np: złego doboru kolorystyki mebli, błędnego wymierzenia miejsca na meble, itp.

12.  Odbiór osobisty nie jest formą odbioru towaru w sklepie www.sklep.stylowaszkola.pl

 TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Sprzedający zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

Czas dostawy mebli, liczony jest od momentu potwierdzenia dostępności produktu na magazynie, wynosi  od 3 do 5 tygodni.

WARUNKI PŁATNOŚCI I FAKTUROWANIE

Państwowym placówkom oświatowym udzielamy 14-dniowego terminu płatności. Zamówienia pozostałych Klientów realizujemy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto. FAKTURA VAT zostanie dołączona do paczki lub zostanie wysłana drogą elektroniczną.

W przypadku zamówienia większej ilości produktów za przesyłkę płacą Państwo tylko raz.

* Z uwagi na fakt, iż siedziba naszej firmy znajduje się w województwie mazowieckim, chcieliśmy Państwa poinformować, że tylko meble z województwa mazowieckiego i podlaskiego będą dostarczane za darmo. Do zamówień mebli z innych województw, doliczany będzie koszt transportu.

ZAMÓWIENIA WYPRODUKOWANE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Niektóre produkty spośród naszej oferty są produkowane na indywidualne zamówienie, są to między innymi meble czy też tablice. Dlatego w przypadku wyżej wymienionego asortymentu obowiązują następujące warunki:

  • zamówienia będą pisemnie potwierdzane przez Sprzedającego i wymagają zwrotnej pisemnej akceptacji przez Kupującego,
  • zwroty dostarczone zgodnie ze specyfikacją na potwierdzeniu zamówienia zaakceptowanym przez Kupującego, nie będą przyjmowane.
  • zakupione meble nie podlegają reklamacji i wymianie z powodu, np.: złego doboru kolorystyki mebli, błędnego wymierzenia miejsca na meble, itp. 

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Zwrotu można dokonać tylko w oryginalnym opakowaniu, jeżeli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

3. Zwrot należnej kwoty za zwrócony nam towar prześlemy przelewem na podane nam konto w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia zwrotu.

4. Nie zwracamy kosztów poniesionych przez Państwa w związku z realizacją zamówienia. Nie płacimy także za koszty dostawy zwracanej nam paczki.

*  PRZYJĘCIE PRZESYŁKI BEZ ZASTRZEŻEŃ POWODUJE WYGAŚNIĘCIE ROSZCZEŃ Z TYTUŁU USZKODZENIA TOWARU.

 

 POZOSTAŁE INFORMACJE

1.      W przypadku zwrotu towaru, na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego zostanie przelana kwota równa wartości zakupionego towaru.

2.      Opisy produktów i ich zdjęcia pochodzą z bazy danych stanowiącej własność sklepu internetowego www.sklep.stylowaszkola.pl Zakazuje się komercyjnego wykorzystywania publikowanych opisów produktów i ich zdjęć. 

3.      www.sklep.stylowaszkola.pl dokłada wszelkich starań, aby materiały na stronie nie zawierały informacji nieprawdziwych, ale nie odpowiada za ewentualne niezgodności z rzeczywistością.

4.      Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

5.      Złożenie zamówienia lub rejestracja konta klienta w sklepie są równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu www.sklep.stylowaszkola.pl

6.      Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego bądź wprowadzania w nich zmian.

7.      Złożenie zamówienia lub rejestracja konta klienta w sklepie są równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji ofertowych przesyłanych przez www.sklep.stylowaszkola.pl  drogą elektroniczną.

8.      Firma STYLOWA SZKOŁA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany w regulaminie publikowane są na stronie sklepu www.sklep.stylowaszkola.pl w odpowiedniej zakładce i obowiązują od momentu publikacji.

 

 

 

 

STYLOWA  SZKOŁA

Zadzwoń:  796 064 922   

Napisz  biuro@stylowaszkola.pl 

Życzymy udanych zakupów !!!

Stylowa Szkoła