Wczytuję dane...
WARUNKI ZAKUPU TOWARÓW, CZAS REALIZACJI

POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Wszystkie złożone przez Państwa zamówienia zostaną przez nas potwierdzone przed dostawą: drogą elektroniczną lub telefonicznie. W przypadku chwilowego braku asortymentu w naszym magazynie, skontaktujemy się z Państwem. Mogą Państwo wtedy zdecydować, czy chcą poczekać na realizację zamówienia w całości, czy też wolą otrzymywać zamówione towary w dostępnych partiach.

 

DOSTAWA I ODBIÓR TOWARU

1.    Klient zobowiązany jest do upewnienia się czy wybrany przez niego produkt jest dostępny w magazynie sklepu.

Należy w takim wypadku wysłać do nas maila bądź zadzwonić pod numer:  796 064 922 lub 662 041 118

My postaramy jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa pytanie i podać przybliżony termin dostawy produktu. 

2.      Sprzedający zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

3.      Dostawa do szkół i przedszkoli odbywa się osobiście przez firmę STYLOWA SZKOŁA. W innych przypadkach odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

4.      W przypadku dostarczania towaru przez firmę STYLOWA SZKOŁA termin i godzina dostawy są ustalane indywidualnie.

5.      Towar dostarczany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. 

6.      Nie dostarczamy towaru w Niedziele i Święta.

7.  Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Jeżeli uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera należy skontaktować się ze sklepem.  Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby sklepu https://stylowaszkola.pl/

8.   Zakupione meble nie podlegają reklamacji i wymianie z powodu, np: złego doboru kolorystyki mebli, błędnego wymierzenia miejsca na meble, nie dopilnowania paczki podczas odbioru od kuriera (reklamacja nie zostanie uwzględniona jeżeli nie będzie spisanego protokołu szkody z firmą kurierską)

9.  Odbiór osobisty nie jest formą odbioru towaru w sklepie https://stylowaszkola.pl/

 TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Sprzedający zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

Czas dostawy mebli, wynosi około 30 do 60 dni od dnia otrzymania Zamówienia. W przypadku dużej ilości zamówień termin ten może ulec wydłużeniu. NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA PRZYJMOWANE OD MIESIĄCA GRUDNIA DO STYCZNIA oraz OD CZERWCA DO SIERPNIA termin realizacji może się wydłużyć do 3 miesięcy.

WARUNKI PŁATNOŚCI I FAKTUROWANIE

Państwowym placówkom oświatowym udzielamy 14-dniowego terminu płatności. Zamówienia pozostałych Klientów realizujemy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto. FAKTURA VAT zostanie dołączona do paczki lub zostanie wysłana drogą elektroniczną.

W przypadku zamówienia większej ilości produktów za przesyłkę płacą Państwo tylko raz.

ZAMÓWIENIA WYPRODUKOWANE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Niektóre produkty spośród naszej oferty są produkowane na indywidualne zamówienie, są to meble. Dlatego w przypadku wyżej wymienionego asortymentu obowiązują następujące warunki:

  • zamówienia będą pisemnie potwierdzane przez Sprzedającego i wymagają zwrotnej pisemnej akceptacji przez Kupującego,
  • zwroty dostarczone zgodnie ze specyfikacją na potwierdzeniu zamówienia zaakceptowanym przez Kupującego, nie będą przyjmowane.
  • zakupione meble nie podlegają reklamacji i wymianie z powodu, np.: złego doboru kolorystyki mebli, błędnego wymierzenia miejsca na meble, itp. Trzeba pamiętać iż zdjęcia wszystkich mebli mogą odbiegać od realnego koloru. Trzeba uwzględnić rodzaj monitora. 

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Zwrotu można dokonać tylko w oryginalnym opakowaniu, jeżeli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

3. Zwrot należnej kwoty za zwrócony nam towar prześlemy przelewem na podane nam konto w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia zwrotu.

4. Nie zwracamy kosztów poniesionych przez Państwa w związku z realizacją zamówienia. Nie płacimy także za koszty dostawy zwracanej nam paczki.

*  PRZYJĘCIE PRZESYŁKI BEZ ZASTRZEŻEŃ POWODUJE WYGAŚNIĘCIE ROSZCZEŃ Z TYTUŁU USZKODZENIA TOWARU.

 

 POZOSTAŁE INFORMACJE

1.      W przypadku zwrotu towaru, na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego zostanie przelana kwota równa wartości zakupionego towaru.

2.      Opisy produktów i ich zdjęcia pochodzą z bazy danych stanowiącej własność sklepu internetowego https://stylowaszkola.pl/ Zakazuje się komercyjnego wykorzystywania publikowanych opisów produktów i ich zdjęć. 

3.      https://stylowaszkola.pl/ dokłada wszelkich starań, aby materiały na stronie nie zawierały informacji nieprawdziwych, ale nie odpowiada za ewentualne niezgodności z rzeczywistością.

4.      Złożenie zamówienia lub rejestracja konta klienta w sklepie są równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu https://stylowaszkola.pl/

5.      Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego bądź wprowadzania w nich zmian.

6.      Firma STYLOWA SZKOŁA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany w regulaminie publikowane są na stronie sklepu https://stylowaszkola.pl/ w odpowiedniej zakładce i obowiązują od momentu publikacji.