Gwarancja: 2 rok

Ławka szkolna Reks W z regulacją wysokości

• Ławka szkolna wykonana z rury owalnej 38x20 mm, stelaż malowany proszkowo.
  • Blat wykonany z płyty laminowanej o gr. 18 mm wykończony obrzeżem PCV 2 mm.
  • Zatyczki zabezpieczające podłogę przed zarysowaniem.
  • Stolik 1-os posiada blat o wymiarze 700x500 mm, 2-os 1300x500 mm.
  • Dostępny w rozmiarze z regulacją od nr 2 do nr 4 lub regulacją od nr 4 do nr 6.
  • Aby wybrać odpowiedni rozmiar prosimy wybrać z listy "warianty produktu".
  • Ceny na poszczególne rozmiary zmieniają się automatycznie w momencie wybrania produktu.
  • Koszyk pod blat w opcji za dopłatą.

Stoły posiadają certyfikat dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

• Krzesła i stoliki wykonujemy wg normy 1729:2016 i powyższej tabeli.

Dla oddziałów przedszkolnych i zerówek  rekomendujemy zakup stolików i krzeseł w rozmiarze 1-3. W klasach I-III najbardziej odpowiednie będą rozmiary 3-4.

Dla uczniów klas IV-V meble w rozmiarze 4-5. Dla klas VI i wyżej meble w rozmiarze 5-6. Dla osób dorosłych w rozmiarach 6 i 7.
  • Najlepiej zmierzyć w posiadanych już krzesłach wysokość do górnej powierzchni siedziska lub blatu i porównać z tabelą powyżej.
  • wzornik stelazu

Kolorystyka płyt meblowych laminowanych:

Wszystkie meble które są w naszej ofercie możemy zrobić w kolorach standardowych w cenie jaka jest w naszej ofercie.

Te wyroby które mają w ofercie korpus w kolorze standardowym można dowolnie zamieniać z kolorami  z palety kolorów standardowych.

Gdy meble mają w ofercie kolorowe fronty to ich kolor można dowolnie modyfikować z palety barw płyt kolorowych.

Wszystkie inne modyfikacje kolorystyczne są dodatkowo płatne i wyceniamy je indywidualnie np. zmiana koloru korpusu ze standardowego na kolorowy czy wykonanie mebli z płyty z poza naszego wzornika.

Standardowe:  Kliknij w nazwę aby zobaczyć na stronie producenta w lepszej jakości.
    Kronospan buk D381 PR, wiśnia 0344 PR, olcha D1912 PR, popiel U112 PE, klon D375 PR, dąb sonoma 3025 PS, orzech ecco 9459 PR(orzech ecco tylko do wyczerpania zapasów),brzoza 1715,

Płyty kolorowe:
    Kronospan żółta U134 BS, czerwona U149 BS, niebieska K517, zielona 7190 BS, biała U8685 SMpomarańczowa U132 BS, różowa K513piaskowy 0515

wzornik płyt