Wczytuję dane...
O FIRMIE

Producent mebli szkolnych STYLOWA SZKOŁA obecna jest na rynku od 2009 r. W tym czasie zdobyliśmy sporo doświadczenia, które wykorzystujemy w pracy każdego dnia. Staramy się nieustannie rozwijać, dlatego wyspecjalizowaliśmy się głównie w sprzedaży mebli jak również krzeseł i stołów.

Meble, stanowią naszą własną produkcję, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość, szybką reakcję na Państwa sugestie i możliwość dostosowania do zmieniających się potrzeb. Naszą ofertę skierowaliśmy głównie do placówek oświatowych a także do klientów indywidualnych, dla których liczy się zarówno jakość zakupionych produktów a także ich cena. Z tego też względu stworzyliśmy Państwu ofertę produktów najwyższej jakości po przystępnych cenach. 

Specjaliści dla placówek oświatowych 

Przez lata doświadczeń na polskim rynku uzyskaliśmy bardzo dużą bazę możliwości konfiguracyjnych dla poszczególnych rozwiązań oraz adaptacji mebli do wszelkiego typu pomieszczeń w szczególności dla placówek oświatowych. Z naszej oferty z powodzeniem skorzystało już wiele szkół i przedszkoli. Wyposażyliśmy nie jedno biuro oraz zaprojektowaliśmy wystrój niejednej sali lekcyjnej czy też sali przedszkolnej. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możemy zaproponować każdemu dobre rozwiązanie poparte doświadczeniem.

7 powodów, dla których warto z nami współpracować:

  • najwyższa możliwa jakość,
  • jesteśmy producentem - wiemy, co sprzedajemy,
  • rozsądne ceny - cena jest zawsze dostosowywana do kieszeni Klienta,
  • bardzo duży wybór różnych konfiguracji oraz kolorystyki,
  • dogodne terminy - wychodzimy naprzeciw klientom, starając się zawsze uzgodnić możliwie krótki termin realizacji,
  • wykwalifikowani doradcy, którzy z przyjemnością przedstawią dobre rozwiązanie,
  • Klient nie musi się martwić, bo zajmujemy się wszystkim kompleksowo od projektu po montaż.

Wierzymy w to, że po lekturze tego działu przekonaliśmy Państwa do tego, że współpraca z nami zakończy się zadowoleniem po stronie Klienta.

Od projektu po montaż

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że na naszą ofertę składają się wszystkie 3 najważniejszych etapy tworzące spójną całość.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem. Dzięki temu Klient nie musi martwić się o to, by jedna firma zaprojektowała wnętrze, inna wyprodukowała meble, a jeszcze inna zajęła się montażem.

W ten sposób jesteśmy bliżej naszych Klientów, pomagając na każdym etapie tak, by Klient nigdy nie poczuł się sam. Zadowolenie wielu dotychczasowych Klientów utwierdziło nas w przekonaniu, że jest to dobra droga rozwoju firmy, którą podążamy od początku jej istnienia.

Od zamówienia do zadowolenia - czyli jak przebiega cały proces wykonywania mebli na wymiar:

 

Zrób z nami kilka kroków do mebli spełniających Twoje oczekiwania!

 

Pierwszy i najważniejszy krok to poznanie Twoich oczekiwań co do funkcjonalności i materiałów z których powinny zostać wykonane meble.

Na tym etapie potencjalny klient wysyła do nas maila lub dzwoni  z prośbą o wycenę interesujących go mebli. My prezentujemy zalety i wady dostępnych materiałów i "systemów wykorzystania przestrzeni" oraz szeroką gamę wykończeń.

Kolejnym krokiem jest wycena- na tym etapie jesteśmy w stanie określić cenę materiałów oraz usług potrzebnych do realizacji projektu.

Pomiar - w tej fazie realizacji przyjeżdżamy do Państwa by dokonać precyzyjnych pomiarów, które pomogą nam dopasować meble idealnie do państwa potrzeb.

Realizacja- jeżeli dojdziemy z państwem do porozumienia w sprawie wymiarów, materiałów i ceny, przechodzimy do realizacji projektu. Projekt oraz niezbędne materiały trafiają do zakładu w którym zmieniają się w gotowe meble. 

Montaż - Na tym etapie Twoje marzenie staje się rzeczywistością. Gotowe meble zawozimy prosto do twojego domu, gdzie zostają zamontowane. Na koniec tego etapu możesz już cieszyć się swoimi wymarzonymi meblami!

 

Widzisz jakie to proste!

 

Nie zwlekaj - zadzwoń lub wyślij maila!