O FIRMIE

Producent mebli szkolnych STYLOWA SZKOŁA obecna jest na rynku od 2009 r. W tym czasie zdobyliśmy sporo doświadczenia, które wykorzystujemy w pracy każdego dnia. Staramy się nieustannie rozwijać, dlatego wyspecjalizowaliśmy się głównie w sprzedaży mebli jak również krzeseł i stołów.

Meble, stanowią naszą własną produkcję, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość, szybką reakcję na Państwa sugestie i możliwość dostosowania do zmieniających się potrzeb. Naszą ofertę skierowaliśmy głównie do placówek oświatowych a także do klientów indywidualnych, dla których liczy się zarówno jakość zakupionych produktów a także ich cena. Z tego też względu stworzyliśmy Państwu ofertę produktów najwyższej jakości po przystępnych cenach.

Specjaliści dla placówek oświatowych

Przez lata doświadczeń na polskim rynku uzyskaliśmy bardzo dużą bazę możliwości konfiguracyjnych dla poszczególnych rozwiązań oraz adaptacji mebli do wszelkiego typu pomieszczeń w szczególności dla placówek oświatowych. Z naszej oferty z powodzeniem skorzystało już wiele szkół i przedszkoli. Wyposażyliśmy nie jedno biuro oraz zaprojektowaliśmy wystrój niejednej sali lekcyjnej czy też sali przedszkolnej. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możemy zaproponować każdemu dobre rozwiązanie poparte doświadczeniem.

5 powodów, dla których warto z nami współpracować:

• najwyższa możliwa jakość,
  • jesteśmy producentem - wiemy, co sprzedajemy,
  • rozsądne ceny - cena jest zawsze dostosowywana do kieszeni Klienta,
  • bardzo duży wybór różnych konfiguracji oraz kolorystyki,
  • wykwalifikowani doradcy, którzy z przyjemnością przedstawią dobre rozwiązanie,

Wierzymy w to, że po lekturze tego działu przekonaliśmy Państwa do tego, że współpraca z nami zakończy się zadowoleniem po stronie Klienta.

Od projektu po montaż

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że na naszą ofertę składają się wszystkie 3 najważniejszych etapy tworzące spójną całość.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem. Dzięki temu Klient nie musi martwić się o to, by jedna firma zaprojektowała wnętrze, inna wyprodukowała meble, a jeszcze inna zajęła się montażem.

W ten sposób jesteśmy bliżej naszych Klientów, pomagając na każdym etapie tak, by Klient nigdy nie poczuł się sam. Zadowolenie wielu dotychczasowych Klientów utwierdziło nas w przekonaniu, że jest to dobra droga rozwoju firmy, którą podążamy od początku jej istnienia.